- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
84 Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
3 Beds1 Bath1,281 SqFt1/35 35$194,500 $199,900 2.7%3613 Roosevelt RD, Saint Cloud, MN 56301
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
3 Beds2 Baths1,620 SqFt1/25 25$200,000 $215,400 7.1%525 4th AVE NE, Saint Cloud, MN 56304
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
4 Beds4 Baths2,830 SqFt1/56 56$500,000 $512,500 2.4%23429 London ST NE, Bethel, MN 55005
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
4 Beds1 Bath1,110 SqFt1/25 25$205,000 $200,000 2.5%113 6th AVE N, Sauk Rapids, MN 56379
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
3 Beds2 Baths1,883 SqFt1/35 35$380,000 $375,000 1.3%9863 Hamline AVE N, Blaine, MN 55014
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
4 Beds2 Baths1,942 SqFt1/34 34$325,000 $325,0005190 Edinburgh WAY, Big Lake, MN 55309
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
3 Beds1 Bath1,899 SqFt1/38 38$200,000 $199,000 0.5%409 4th AVE N, Foley, MN 56329
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
3 Beds3 Baths2,384 SqFt1/36 36$195,000 $200,000 2.5%421 Western AVE N, Brooten, MN 56316
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
5 Beds3 Baths2,900 SqFt1/44 44$470,000 $490,000 4.1%15728 Friends CT, Royalton, MN 56373
Listed by Sierra Bethea of RE/MAX Results
5 Beds2 Baths2,579 SqFt1/43 43$222,500 $223,500 0.4%803 20th AVE N, Saint Cloud, MN 56303
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
3 Beds1 Bath1,400 SqFt1/34 34$385,000 $395,000 2.5%9131 178th AVE NW, Ramsey, MN 55303
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
2 Beds1 Bath1,055 SqFt1/28 28$176,000 $169,900 3.6%106 28th AVE N, Saint Cloud, MN 56303
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
4 Beds4 Baths3,033 SqFt1/67 67$800,000 $875,000 8.6%8105 165th AVE NE, Oak Park, MN 56357
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
3 Beds3 Baths1,356 SqFt1/36 36$310,000 $329,900 6.0%1931 105th ST NW, Rice, MN 56367
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
4 Beds3 Baths2,412 SqFt1/26 26$330,000 $329,9003143 Orchard AVE NE, Sauk Rapids, MN 56379
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
4 Beds2 Baths1,326 SqFt1/38 38$335,000 $325,000 3.1%30 Buckskin BLVD SE, Isanti, MN 55040
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
4 Beds3 Baths3,015 SqFt1/38 38$340,000 $340,000624 W Sartell ST, Sartell, MN 56377
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
5 Beds3 Baths3,111 SqFt1/41 41$411,000 $414,900 0.9%824 Wollak WAY, Sauk Rapids, MN 56379
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
3 Beds2 Baths1,390 SqFt$330,000 $325,000 1.5%14830 River ST, Becker, MN 55308
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
4 Beds2 Baths1,876 SqFt$294,900 $299,900 1.7%704 10th AVE NE, Rice, MN 56367
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
3 Beds1 Bath1,186 SqFt$212,795 $205,000 3.8%18 17th AVE N, Saint Cloud, MN 56303
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
4 Beds2 Baths1,648 SqFt$212,500 $220,000 3.4%28 22nd AVE S, Saint Cloud, MN 56301
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
3 Beds4 Baths3,212 SqFt$465,000 $475,000 2.1%38515 Csah 25, Paynesville, MN 56362
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
5 Beds4 Baths3,042 SqFt1/35 35$436,000 $450,000 3.1%17742 123rd ST SE, Becker, MN 55308
Listed by Jenessa Schendzielos of RE/MAX Results
- 1
- 2
- 3
- 4